Kurumsal

 
 
Pro-Mak Mühendislik olarak,Ankarada proje,Çankayada mekanik tesisat,Ankarada doğalgaz uygulamaları,Ankarada proje uygulamaları konularında faaliyet gösteren bir firmadır.


Endüstriyel Firmalar, Fabrikalar, AVM, Yüksek yapılı binalar, Oteller, Hastaneler, İş Merkezleri, Havaalanları, Metro İstasyonları ,Stadyum gibi endüstriyel projeler ile özel villa,aparman daireleri ve bir çok alanda Mekanik Tesisat, Isıtma, Havalandırma, Yangın Söndürme, Sıhhı Tesisat, Klima, ve Doğalgaz konularında faaliyet gösteren Proje, Teklif, Uygulama, Mühendislik ve Taahhüt firmasıdır.

Pro-Mak Mühendislik, gerek Ankara içi, gerekse Ankara dışı tüm uygulama ve taahhütlerinde kalite ve müşteri  güvencesini verebilen ve teslim sonrası gerekli teknik servis hizmetini kesintisiz ve sürekli sunarak satış sonrası müşteri memnuniyetini en ön planda tutan müşteri odaklı bir firmayız.

Pro-Mak Mühendislik, proje gurubu olarak geçmişte olduğu gibi bugün ve gelecekte de, en basitinden en karmaşık projelerdeki tesisat sorunlarına bulunduğumuz çağın ötesinde mimarlık ve mühendislik hizmetleri sunarak “ MİMARLIK ve MÜHENDİSLİK DÜNYASINA” kalıcı çözümler vermeye devam edecektir.

VİZYONUMUZ                                       

                                       
Teknolojiyi yakından takip ederek, yenilikte ve değişimde öncü; kalite ve müşteri memnuniyeti odaklı,çözüm üreten anlayışıyla bütün mühendislik faaliyetlerini yürütmek, bu yolda en değerli markalardan biri olmaktır.

MİSYONUMUZ                                       

                                       
Aldatmadan ve aldanmadan;

Mühendislik çalışmalarımız ile müşterilerimize en doğru çözümleri, en  ekonomik ve en kısa sürede sunmaktır.                                       

Doğalgaz Tesisatı

 

Pro-Mak Mühendislik © 2018 Tüm Hakları Saklıdır

 

 

vinet bilişim